11 cupluri care au adunat 50 de ani de căsătorie au fost felicitate și premiate astăzi la Primăria Târgoviște. Primarul Cristian Stan, viceprimarul Cosmin Bozieru și administratorul public Liviu Stoica le-au înmânat seniorilor „de aur” diplome, ornamente de sărbători și o sumă de bani. Le-au urat viață lungă împreună și de-acum înainte și au ciocnit un pahar de șampanie.










Comentarii recente