E regulă în Dâmbovița: niciun scrutin electoral fără ca primarul de la Hulubești să-și dea în petic! Omul are un trecut atât de pestriț, încât orice faptă adăugată e doar[Read More…]
E regulă în Dâmbovița: niciun scrutin electoral fără ca primarul de la Hulubești să-și dea în petic! Omul are un trecut atât de pestriț, încât orice faptă adăugată e doar[Read More…]
Comentarii recente