S-a întâmplat la sfârșitul săptămânii trecute, joi, 14 ianuarie, o întâlnire a conducerii Administrației Județene a Finanțelor Publice Dâmbovița cu reprezentanții Colegiului Medicilor Dentiști Dâmbovița. Discuția a fost inițiată de medicii stomatologi,[Read More…]





Comentarii recente