Se va întâmpla mâine, 8 octombrie, inaugurarea proiectului european „Dezvoltarea serviciilor publice electronice la unități sanitare în județul Dâmbovița”, derulat prin Programul Operațional Sectorial Creșterea Competitivității Economice (POSCCE) 2007 –[Read More…]





Comentarii recente