Consiliul Județean Dâmbovița se alătură programului național „Vinerea verde”, lansat de Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor, care va debuta vineri, 12 martie 2021, în toate orașele țării, și prin care[Read More…]
Consiliul Județean Dâmbovița se alătură programului național „Vinerea verde”, lansat de Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor, care va debuta vineri, 12 martie 2021, în toate orașele țării, și prin care[Read More…]
Comentarii recente