Cristina Sima se întoarce la conducerea Casei Județene de Asigurări de Sănătate Dâmbovița, în urma promovării concursului pentru funcția de director. Pe 18 iunie a avut loc proba scrisă, urmată de interviu și planul de management (23 iunie), iar azi-noapte s-au afișat rezultatele care o reconfirmă director. Se așteaptă emiterea ordinului și, cel mai probabil, va începe oficial de la 1 iulie. Adică exact la un an distanță de la încheierea primului său mandat executiv (vezi aici mesajul de atunci). Sima este apreciată drept un profesionist, atât de colaboratorii interni, cât și de partenerii instituționali.
Onoare muncii!






Comentarii recente