Președintele PMP, Eugen Tomac, s-a aflat astăzi într-o vizită de lucru la Organizația Dâmbovița. În program a avut și o conferință de presă, la Târgoviște, în cadrul căreia a fost[Read More…]
Președintele PMP, Eugen Tomac, s-a aflat astăzi într-o vizită de lucru la Organizația Dâmbovița. În program a avut și o conferință de presă, la Târgoviște, în cadrul căreia a fost[Read More…]
Comentarii recente