În amintirea unuia dintre cei mai mari tenismeni pe care i-a dat municipiul Târgoviște, peste 50 de iubitori ai sportului alb au participat la Memorialul „Ionuț Șesu”, desfășurat pe terenurile[Read More…]
În amintirea unuia dintre cei mai mari tenismeni pe care i-a dat municipiul Târgoviște, peste 50 de iubitori ai sportului alb au participat la Memorialul „Ionuț Șesu”, desfășurat pe terenurile[Read More…]
Comentarii recente